V únoru byly Toničce 4 roky.

Vzhledem k tomu, že Toničce je doporučeno být mimo kolektiv, tak do klasické školky nemůže a já do práce také ne, péče o Toničku vyžaduje 24 hodin/7 dní v týdnu.

Místo školky, chodíme na "kroužky", kterých se účastní málo dětí a jde zjistit, zda nebyly v kontaktu s nemocí.

Chodíme například na smyslohraní, do malé herny, do domácí "školky", a od nového roku bychom chtěly začít chodit na sportovku, Tonička je totiž nezastavitelná a potřebuje někde vybít svojí energii :)

Všechny aktivity nás drží v kondici a hlavně nás baví a nemusíme sedět doma. V aktivitách nás tři roky podporoval Dobrý anděl, ale nyní už nám podpora skončila.

Pokud nás chcete podpořit v tomhle našem "dobrodružném režimu", můžete využít QR kód níže, kde jsou nastavené 2 stovky, můžete měnit dle potřeby :) Každá dvoustovka letí přímo na spořicí účet, Toničce na kroužky, které jí dělají radost.

Pokud byste chtěli potvrzení o daru, napište mi e-mail a pošlu Vám číslo účtu na nadaci, se kterou spolupracuji, a která je oprávněná vystavovat potvrzení o daru.

Děkujeme všem, kdo nám fandíte – jste součást naší malé posádky, bez vás by to nešlo!