7.5.26
07/05/2026
17 dní do konce sbírky. Jako cílovou částku jsem si trochu předsevzala 390 tisíc.
Hlavně abysme odplesnivěli barák, zařídili pitnou vodu.
Vypadá to, že to nezvládnem, ale i tak jsem všem moc vděčná.
Nechtěla jsem, aby sbírku "táhli" naši kamarádi a známí, ale trochu jsem doufala v rozšíření dál.
Velký firmy ani neodpověděli (vlastně 2 jo, že nic :))
Influenceři taky 2 a to, že sbírky nesdílej a následně sdíleli sbírku na zvířátka (já zvířátka miluju, ale nemám ráda, když někdo něco řekne a následně udělá pravej opak).
Tak jsem si trošku postěžovala , ale vy, co nás čtete, jste skvělí
