7.5.26

07/05/2026

17 dní do konce sbírky. Jako cílovou částku jsem si trochu předsevzala 390 tisíc.

Hlavně abysme odplesnivěli barák, zařídili pitnou vodu.

Vypadá to, že to nezvládnem, ale i tak jsem všem moc vděčná.

Nechtěla jsem, aby sbírku "táhli" naši kamarádi a známí, ale trochu jsem doufala v rozšíření dál.

Velký firmy ani neodpověděli (vlastně 2 jo, že nic :))

Influenceři taky 2 a to, že sbírky nesdílej a následně sdíleli sbírku na zvířátka (já zvířátka miluju, ale nemám ráda, když někdo něco řekne a následně udělá pravej opak).

Tak jsem si trošku postěžovala , ale vy, co nás čtete, jste skvělí

Share